Eavision Agrishow 2024’te Ortaya Çıkıyor

Son zamanlarda, Xinhua Haber Ajansı, Economic Daily ve diğer Çin devlet medyası, Eavision’ın yeni ürünlerini Agrishow 2024’te sergileyerek püskürtme etkinliği ve akıllı operasyonlar alanındaki teknolojik yeniliklerini tam olarak ortaya koyduğunu bildirdi.

 Eavision’ın yeni ürünü, CCMS ortam sıcaklığında sis püskürtme sisteminin temel avantajlarından yararlanarak damlacık boyutunun 10μm’den 300μm’ye kadar sürekli olarak ayarlanmasına olanak tanır. Bu, çeşitli operasyonel ihtiyaçları karşılayarak damlacıkların daha şeffaf bir şekilde birikmesini ve eşit şekilde dağıtılmasını sağlar. Sergi, drone’un püskürtme etkinliği, güvenliği, verimliliği ve su tasarrufu özelliklerine yoğun ilgi gösteren çok sayıda ziyaretçinin ilgisini çekti ve sektör profesyonellerinin ve yerel medyanın geniş ilgisini çekti.

 Aşağıdaki içerik Xinhua Haber Ajansı’ndan alıntıdır:

Çin’in “Akıllı Üretimi” Brezilya Tarımına Teknolojik Canlılık Katıyor

Agrishow 2024’te, Eavision’ın EA-J100’ünün yemyeşil sorgum gösteri alanlarına püskürtme operasyonu birçok ziyaretçinin fotoğraf çekmesini sağladı. Bu yılki fuarda çok sayıda Çinli şirket yer adı ve Çin’in “akıllı üretimi” ile Brezilya tarımına teknolojik canlılık kazandırdı.

Bu, Eavision’un Agrishow’a üst üste katıldığı üçüncü yıl. Şirketin genel müdürü Song Dalei’ye göre, Çin drone teknolojisi Brezilyalı kullanıcılar tarafından giderek daha fazla tanınıyor. “Daha önceki fuarlarda Brezilyalı müşteriler defalarca birçok soru soruyordu ve hatta bazılarının şüpheleri vardı. Bu yıl fuarda insanlar özellikle dronlarımızın çiftliklerindeki çeşitli sorunları nasıl çözebileceğini soruyorlar” dedi.

Agrishow 2024, 29 Nisan – 3 Mayıs tarihleri ​​arasında düzenlendi ve dünyanın en önemli tarımsal teknoloji fuarlarından biri. Resmi istatistiklere göre 50’den fazla ülke ve bölgeden 800’ün üzerinde markanın katıldığı fuara yaklaşık 195.000 ziyaretçi katıldı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir