Yeni Yolculuk, Yeni Başlangıç ​​Noktası: Eavision Genel Merkezi Hangzhou’ya Taşınıyor

6 Mayıs 2024’te Eavision genel merkezinin taşınma töreni Hangzhou’nun Fuyang Bölgesindeki Çin İstihbarat Vadisi’nde düzenlendi. Hangzhou Fuchunwan Yeni Şehri Yönetim Komitesi Direktör Yardımcısı Bay Fu Ying, Wanlin Yatırım Fonu Genel Müdürü Bay Lv Chunfeng ve Çin İstihbarat Vadisi Fuchun Park Genel Müdürü Bayan Yang Xue, tebriklerini sunmak için etkinliğe katıldılar. .

Yatırımcıları temsil eden Wanlin Yatırım Fonu Genel Müdürü Bay Lv Chunfeng törende şunları söyledi: “Hangzhou’daki Fuyang’ın avantajlarından yararlanan Eavision’ın yetenek, teknoloji ve diğer yönlerde yeni fırsatları kucaklayacağını umuyoruz. Aynı zamanda, Eavision’ın alçak irtifa ekonomisi dalgasının üstesinden gelebileceğini ve ‘Meyve ağaçlarını püskürtün, Eavision’ı kullanın, daha iyi nüfuz’ sloganımızın önümüzdeki iki yıl içinde yurt içi ve yurt dışındaki meyve bahçelerinde yankılanacağını umuyoruz.”

Şu anda Brezilya’daki Agrishow 2024’e katılan şirketin Genel Müdürü Bay Song Dalei şunları söyledi: “Hangzhou, Eavision’ın gelişimine güçlü bir destek sağlayarak yeni teknolojileri, yetenekleri ve tedarik zinciri avantajlarını bir araya getiriyor. Liderlerin desteği ve çabaları sayesinde, Yatırımcılar ve tüm meslektaşlarımız olarak Fuyang’daki yeni tesisimizin yurt içi ve yurt dışındaki etkimizi daha da artırmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Eavision’ın yeni işgal edilen bağımsız merkez binası, Hangzhou, Fuyang Bölgesi’ndeki Çin İstihbarat Vadisi’nin altı kata yayılan B10 Binasında yer alıyor. Hangzhou’daki personel, makine görüşü alanındaki veri, teknoloji ve ürünlerin araştırma, geliştirme ve üretimine adanmış araştırma ve geliştirme, finans, operasyon vb.’den oluşmaktadır.

Gelecekte Eavision ayrıca hükümet rehberliği, politika desteği ve sosyalleştirilmiş operasyonun organik birleşimi yoluyla sosyalleştirilmiş bir hava kontrol hizmet sistemi kuracak. Önlemenin ana odak noktası olduğu standartlaştırılmış ve birleşik bir tarımsal yönetim çözümü oluşturacak, bitki koruma drone’larının sektördeki uygulamasını ve yaygınlaştırılmasını sürekli olarak teşvik edecek, daha geniş yurtdışı pazar kaynaklarından ve avantajlarından yararlanacak ve uluslararası marka bilinirliğini artırmak için küresel pazarı keşfedecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir