Bu Sichuan Hava Kontrol Ekibi Neden Emir Almaya Devam Ediyor?

1. J100 Olağanüstü Verimliliğiyle Çalışmayı Kolaylaştırır
Kırmızı örümcek, narenciye üretim alanlarındaki başlıca zararlılardan biridir. Ve önemli bir narenciye üreticisi eyalet olan Sichuan, kırmızı örümceği kontrol etme konusunda büyük bir zorlukla karşı karşıya.

Örnek olarak Renshou İlçesindeki Orange Countryside’ı ele alırsak, kırmızı örümcek kontrolü için yıl boyunca 4-5 uygulama yapılması gerekmektedir. Günümüzde verimi etkileyen önemli bir dönem olan çiçeklenme döneminde kırmızı örümceğin kontrolü büyük önem taşımaktadır. Kırmızı örümcek genellikle yaprakların arkasında saklanır ve EAVISION drone, pestisitin yaprakların her iki tarafına da etkili bir şekilde yapışmasını sağlayarak, kırmızı örümcek için hiçbir saklanma noktası bırakmayan kapsamlı püskürtmeye olanak tanır.

“Meyve ağaçlarıyla ilgili olan şey şu ki, sahtesini yapamazsınız. Ya çalışır ya da çalışmaz. J100’ün damlacık boyutu sürekli olarak 10 ila 300 mikron arasında ayarlanabilir. İnce sis, tüm kanopiye sürekli olarak ve birden fazla yönden nüfuz edebilir. , meyve ağaçlarına kapsamlı ve tekdüze pestisit uygulanmasını sağlayarak, kullanıcılara ve zamana karşı dayanıklı, kapsamlı bir kapsama ve etkinlik sağlıyor.”

 J100 verimliliği %20 ila %30 oranında artırdı. “Bu meyve bahçesinin sahibi, 7 gün içinde kapsamlı bir haşere kontrolüne ihtiyaç duyuyor; bu, hava savunma ekibimizin kolayca halledebileceği bir görev.”

 Operasyon açısından J100 hem yeni hem de deneyimli pilotlara dosttur. Yeni manuel çalıştırma geliştirme modu, hızın, rakımın, yön kontrolünün ve çok yönlü engellerden kaçınmanın hassas manuel çalışmasına olanak tanır. Arazi haritalamasına ihtiyaç duymadan hızlı ve doğru manuel işlemlere olanak tanır.

2. Bir Atılım Noktası Olarak EAVISION Drone’lar ile Özelleştirilmiş Özelleştirilmiş Hava Kontrol Hizmet Sistemi

 Farklı bölgelerdeki farklı meyve ağacı çeşitleri iklim, arazi, toprak, zararlılar ve hastalıklar gibi faktörlerden etkilenerek ilaçlama için gerekli olan su ve pestisit parametrelerinin değişkenlik göstermesine yol açmaktadır.

 “Piyasadaki pek çok hava kontrol ekibi, tarımsal koruma deneyiminden yoksun ve aynı uçuş parametreleri setini kullanıyor. Ancak, EAVISIOIN drone’larını kullanan ekibimiz, tarımsal girdi deneyimini gerçek hava kontrol operasyonlarıyla birleştirmenin temel avantajına sahip. Parametreleri ayarlayabiliriz.” Meyve bahçesine özel mükemmel haşere kontrolü sonuçları elde etmek için haşere ve hastalıkların durumuna, ağaç şekline ve gölgelik durumuna göre belirlenir.”

Anyue Lemon Love Hava Kontrol Ekibi, pestisit uygulaması ve parametreleri hakkındaki bilgisine dayanarak aynı zamanda kullanıcılar için bir veri platformu da sağlıyor. “EAVISION Aerial Control Mini Programı ile kullanıcılar, sahada olsun veya olmasın, her operasyonda nasıl püskürtme yaptığımızı görebilir.” Kullanıcılar, EAVISION Havadan Kontrol Mini Programına girerek, operasyonlara genel bakış, püskürtülen alan, uçuş süresi, püskürtme miktarı ve tüm alanlar için veriler dahil olmak üzere gerçek zamanlı operasyon yörüngelerini ve verilerini görüntüleyebilir. 

 Farklı müşteriler ve meyve bahçeleri için uzmanlaşmış ve özelleştirilmiş süreçler, Luo Tao tarafından paylaşılan EAVISION hava kontrol ekibinin öne çıkan avantajlarıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir