Lazer bileşik göz Daha güvenli çalışma

“Yeni lazer bileşik göz tanıma sistemi”

Çoklu ALS ışın dizisini temel alarak sonsuz çözünürlüklü bir lazer bileşik göz oluşturur ve görüş alanını ve algılama mesafesini üç katına
çıkarır ve futbol sahası büyüklüğünde bir alanı kaplar. Çapı 1 santimetre kadar küçük olan engelleri tespit edebilir
Çalışma ortamındaki ölü dallar, elektrik direkleri ve elektrik hatları gibi engelleri doğru bir şekilde tanıyarak her yönüyle güvenlik güvencesi sağlar

“Gece gündüz kablo korkusu yok”

Yerleşik yonga seti, operasyon ortamının üç boyutlu bir haritasının gerçek zamanlı olarak oluşturulmasına olanak tanıyan olağanüstü hesaplama gücüne sahiptir. Otonom olarak güvenli uçuş rotaları planlar ve düzlükler, su yüzeyleri ve dağlar gibi çeşitli karmaşık ve bağlantılı arazilerde saniyede 10 metre hızla engellerden kaçınmayı ve araziyi sorunsuz bir şekilde takip etmeyi sağlar. Manuel arazi seçimine gerek yoktur, bu da onu verimli ve endişesiz hale getirir.
Gece uçuşu engellerden kaçınma yeteneği artık mevcut olup, ek engel işaretlerine gerek kalmadan gece ve gündüz operasyonlara olanak sağlamaktadır.
Çok sayıda kablonun bulunduğu ve ortamın karmaşık olduğu bir meyve bahçesinde bile, 4 m’lik sis başlığı açıkken, 90 derecelik zemin taklidi, tel mekik ve ipeksi pürüzsüzlükte direksiyon geceleri hala elde edilebilir.

Nozul yükseltmesi Daha iyi sonuçlar

 

“Üçüncü nesil CCMS ortam sıcaklığı sis nozulu daha da geliştirildi”

Yeni tasarlanmış ayarlanabilir su çıkışı, dakikada 24 litrelik tam su aralığında daha eşit atomizasyon ve damlacık boyutunun sürekli olarak ayarlanmasını sağlar , 10 ila 300 mikrometre arasındaki parçacık boyutlarını kapsar ve kolay geçişe olanak tanır.Meyve ağacı tarlaları, Nozulun ömrünü uzatmak için istenildiği zaman anahtarlanır.

“Çok Yönlü Sürekli Dönen Fan Alanı Daha Eşit ve Daha İyi”

Yenilikçi olarak geliştirilen MCRFF (Çok Yönlü Sürekli Dönen Fan Alanı), İHA alt yıkaması için sarma sıvısı alanıyla mükemmel şekilde uyumludur. Uçağın ön ve arka kenarlarında geniş ölçekli bir dağınık sis alanı oluşturarak alttan ve yukarıya doğru rotasyon çalkalanmasını, yukarıdan aşağıya ikili penetrasyonu ve ortada yatay difüzyonu mümkün kılar. Biriktirme daha şeffaf ve daha fazla dağıtılır. eşit olarak.

Performans İyileştirmeleri Daha Verimli Çalışır

“Verimli Performans”

56 inç yüksek verimli pervane, Maksimum çekme kuvveti 53 kg , tam yüklü itme-ağırlık oranı 2,0’a kadar, Standart 45L büyük tank (60L isteğe bağlı)
Maksimum hız saniyede 13,8 metredir ve etkili püskürtme genişliği 10’a ulaşabilir metre. Kalkış ve iniş sırasında senkronize direksiyon, hızlı manevra için sürüklenen dönüşler, olağanüstü rüzgar ve sis senkronizasyonu ve dinamik tepki sağlar ve kapsamlı çalışma verimliliği 360 dönüm/saat’e
ulaşabilir

“CTB kabuk ve çekirdek entegrasyonu, yüksek sıcaklık ve aşırı şarjlı pil korkusu yok”

40°C yüksek sıcaklık ortamında iki güç döngüsüyle çalışabilen bıçak benzeri pil yapısı tasarımı, çift şarj ve deşarj arayüz tasarımı
Yaz aylarında yüksek sıcaklıkta çalışma sırasında kirli kısa devre ve aşırı ısınma arayüzü sorunlarını çözün. 9000W entegre ısı dağıtma şarj cihazı, en hızlı şekilde 9 dakikada tam şarj
Hızlı şarj ve yavaş şarj modları arasında serbestçe geçiş yapın, jeneratörü ve şebeke şarjını aynı anda destekleyin, birden fazla senaryonun şarj ihtiyaçlarını karşılayın ve çalışmaya verimli, güvenli ve hızlı bir şekilde başlayın

İnsan-makine etkileşimi Daha dostane çalışma

“Yüksek performanslı uzaktan kumanda”

3km iletişim mesafesi, Araç sınıfı 7 inç ultra net geniş ekran, Güçlü bir ısı dağıtma fanıyla eşleşen 6 nm 8 çekirdekli araç sınıfı AI işlemci, daha hızlı çalışma için en yüksek bilgi işlem gücünü gösterir.

“Manuel operasyon geliştirmesi”

Eklenen manuel çalıştırma geliştirme modu, niceliksel, hız, yükseklik ve yön kontrolünün yanı sıra çok yönlü engellerden kaçınma ile hassas manuel çalıştırmayı mümkün kılar. Arazi haritalamasına ihtiyaç duymadan hızlı ve doğru manuel işlemlere olanak tanır.

“Extreme Chain” iletişim istasyonu

Hiçbir ağdan, zayıf ağdan ve dağ engellerinden etkilenmeyecek yüksek hassasiyetli haritalama, çevrimdışı baz istasyonları, sinyal röleleri ve kaldırma yönlendirme işlevlerini entegre eder.

Birden fazla fonksiyona sahip bir makine, daha kapsamlı fonksiyonlar

“Kaldırma”

Yeni geliştirilen akıllı kaldırma işlevi, maksimum 60 kg kaldırma kapasitesi , hızlı kurulum, çabuk çıkarma ve otomatik ayırma gerektirir. Zor manuel kaldırma noktası bulma ve uçuşta yanlış karar verme riskinin yüksek olması gibi sıkıntılı noktaları çözen yenilikçi otomatik yönlendirme tasarımı, kalkış ve kaldırma noktalarının tek tıklamayla bulunmasını, otonom uçuşu sağlar ve kaldırma operasyonlarının verimliliğini iki katına çıkarır.

“Yayma”

Dönen malzeme kırılma sensörü ve değiştirilebilir bıçaklı karıştırıcıyla donatılmış hızlı değiştirilebilen 50 kg’lık granül serpme tankı , daha doğru malzeme kırılması değerlendirmesi sağlar ve 110 kg/dak’lık yüksek hızda yayılma hızına ulaşarak daha düzgün bir dağıtım sağlar. Malzeme yörüngesi için geliştirilen akıllı tahmin yöntemi, 10 santimetreden daha az bir hata kontrolü ile yayılma genişliğinin hassas şekilde ayarlanmasına olanak tanıyarak , yeniden yayın ve kaçırılan kapsama oranını önemli ölçüde azaltıyor.

“Araştırma”

Yüksek çözünürlüklü FPV kamera havadan haritalama , 50 dönümlük bir arazi için 5 dakika kadar düşük bir birleştirme süresiyle, yüksek çözünürlüklü havadan haritalama haritalarının hızlı bir şekilde birleştirilmesine olanak tanır . Kolay haritalamayla çalıştırma verimliliği iki katına çıkarır.