Bin, Havadan Haşere Kontrolü Yaparak Yıllık 300.000 Yuan’ı Nasıl Kazandığını Açıkladı

1 .  Havadan Haşere Kontrolü Yaparak Yıllık 300.000 Yuan Nasıl Kazanılır?

Guangxi’de 9 milyon mu’luk bir narenciye ekim alanı vardır ve yılda 8-10 kez haşere kontrol operasyonları gerektirmektedir. Turunçgilleri etkileyen 1 numaralı zararlı olan kırmızı örümcek hızla ürer ve oldukça gizlidir; genellikle pestisit ilaçlamanın etkisiz olduğu yaprakların arkasında saklanır. Eksik ilaçlama zararlıların gözden kaçmasına neden olur.

Geçen yılki kırmızı örümcek salgını sırasında birçok kullanıcı, Bin’i bulana kadar diğer drone markalarının haşere kontrolünü etkisiz buldu. “EAVISION dronlarının haşere kontrol etkisi harika ve kullanıcılar bundan övgüyle söz ediyor.” Böylece giderek daha fazla müşteri Bin’in hizmetlerini arayarak yarı zamanlı işini tam zamanlı bir mesleğe dönüştürdü.

Kırmızı örümceklerin alışkanlıklarını anlayan pilotlar genellikle hava karardıktan sonra uçuş yaparlar. “Guangxi’nin özellikle gündüzleri sıcak bir iklimi var ve bu da burayı gece operasyonlarına uygun hale getiriyor. Gece aynı zamanda kırmızı örümcek aktivitesinin en yoğun olduğu dönemdir. İnsan gücü gece operasyonlarını gerçekleştiremez ancak dronlar yapabilir.” EAVISIOIN dronları, güçlü nüfuzla ince sis üretir, narenciye yapraklarının arkasına etkili bir şekilde ulaşır, pestisit yapışma oranlarını büyük ölçüde artırır ve haşere kontrolü etkinliğini artırır.

Geçtiğimiz yıla dönüp baktığında Bin şunları paylaştı: “EAVISIOIN tarım dronlarının yardımıyla, yıl boyunca ortalama 20-25 yuan fiyatla 30.000 mu’dan fazla havadan haşere kontrol operasyonunu tamamladım. Yıllık gelir 300.000 ila 400.000 yuan’a ulaşın.”

 2. Daha İyi Verimlilik için Çift Drone
Çiftçilerin havadan haşere kontrol hizmetlerine olan talebi hızla artarken, tek bir ekipman seti yeterli olmaktan çok uzaktı. EA-30XP’nin etkinliğini deneyimledikten sonra Bin Ge, tereddüt etmeden EAVISIOIN’in yeni ürünü olan EA-J100’ü satın aldı.

“EA-J100’ün buğulanma etkisi mükemmel. Çok miktarda su tüketmeden, yaprakların arkası da dahil olmak üzere her meyve ağacının içini ve dışını pestisitlerle kaplayabilir.” Kapsamlı kapsama alanı sağlarken su ve pestisit tasarrufu da sağlıyor.”

Ayrıca, EA-J100’ün gece uçuşunda engellerden kaçınma işlevi, gece ve gündüz operasyonlara olanak tanıyarak iki drone’un aynı anda kontrol edilmesini mümkün kılar. Bin, “Artık tek bir gecede 300 mu’dan fazla iş güvenli bir şekilde tamamlanabiliyor, bu da verimliliği iki katına çıkarıyor” diyor.

 Kullanıcılardan gelen olumlu geri bildirimler, Bin’in iyi sonuçların iyi gelir getireceğine ve EAVISIOIN dronlarının kullanıcılara gerçekten kolaylık ve değer sağladığına dair inancını daha da güçlendiriyor.

 EAVISIOIN, tarımsal drone ekipmanlarına güvenmeye devam edecek, “insan + makine + pestisit + teknoloji” sistem çözümünü keşfetmek için tarımsal girdi tedarikçileriyle işbirliği yapacak, entegre eğitim-uçuş kontrol-bakım-satış servis merkezlerini kuracak ve geleneksel dönüşümü güçlendirecek. ticarete yönelik tarımsal girdi tedarikçilerini teknolojiye dayalı tarımsal hizmet sağlayıcılara dönüştürerek tarımın sanayileşmesini hızlandırır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir